Aktualności

 • Pies pozostawiony bez opieki

  W dniu 08.11.2017r. dyżurny Komendy Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie o psie, który biegał bezpańsko po ulicy Żwirki i Wigury.

 • Znalezione jednoślady czekają na odbiór

  W dniu 04.11.2017r. do patrolujących rejon ulicy Nowe Miasto strażników miejskich, zgłosił się mieszkaniec Cieszyna, który przekazał, że zauważył stojące od kilku dni, oparte o elewację jednej z kamienic, dwa niezabezpieczone przed kradzieżą jednoślady (rower z hulajnogą). Z ustaleń wynikało, że nie należały do żadnego z mieszkańców budynku.

 • Akcja Znicz 2017

  Z uwagi na nadchodzący dzień Wszystkich Świętych, wzorem lat ubiegłych Straż Miejska w Cieszynie bierze udział w policyjnej Akcji Znicz 2017.

 • Strażnicy pomogli chorej mieszkance miasta

  W dniu 29.10.2017r. Dyżurny Komendy Straży Miejskiej odebrał telefoniczną prośbę mieszkanki ulicy Hajduka, która z uwagi na uraz kończyny dolnej, podczas przemieszczania się po swoim mieszkaniu, upadła po czym z uwagi na swój stan zdrowia nie mogła podnieść się o własnych siłach.

 • Wizyta w Cieszyńskim Szpitalu

  18 października 2017r. przedstawiciel Straży Miejskiej w Cieszynie mł.insp. Arkadiusz Żerdik w towarzystwie Wiceprezesa Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Cieszynie Pana Tomasza Piwochy  i przedstawicieli Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie, reprezentowanych przez nauczycielkę - Panią Monikę Lenartowicz wraz z częścią wychowanków, udali się z na Oddział Chirurgii Dziecięcej i Pediatrii cieszyńskiego szpitala.

 • Zaśmiecony teren

  W dniu 18.10.2017r strażnicy miejscy interweniowali na ulicy Wiślańskiej w związku ze zgłoszeniem o zaśmieconym terenie zielonym.